Українська Русский English
Rest in UkraineTourism News

The oldest temple in the world opens in Turkey

14.03.2019 15:27 | views: 603

У Туреччині відкривається найстаріший у світі храм Гёбеклітепе.

Гёбеклітепе є найстаріший храм і поселення в історії людства. Очікується, що 18-е скарб Туреччини в списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО сприятиме регіональному туризму.

Місце народження цивілізацій і найстаріший храмовий комплекс в світі, Гёбеклітепе, був офіційно відкритий в п'ятницю на церемонії, на якій був присутній президент Реджеп Тайіп Ердоган, якого бачили разом з Махмутов Йилдизом, 66-річним власником землі, де знаходиться місце археологічних розкопок. Названий «нульовою точкою історії», Гёбеклітепе вважається справжнім втіленням спадщини людства і визнаний таким в Списку об'єктів спадщини ЮНЕСКО.

Президент Ердоган особливо наголосив на важливості Гебеклітепе для історії людства як стародавнього місця. «Гебеклітепе вже став важливою посиланням, щоб показати глибину анатолийских цивілізацій, так як він вніс величезний внесок в загальні культурні скарби людства», - сказав Ердоган і зазначив, що ця пам'ятка є батьківщиною людства.

У прагненні просунути одне з найважливіших і найдавніших археологічних пам'яток в світі епохи неоліту давністю в 12 000 років, розташованого в південно-східній провінції Туреччини Шанлиурфа, уряд оголосив 2019 рік роком Гёбеклітепе. З моменту включення пам'ятки до списку спадщини ЮНЕСКО, храм вже побачив приплив місцевих і іноземних туристів.

gursesintour.com

See also

nastoyashie-yaponskie-sushi-v-kieve Read more

vybiraem-shveicarskuyu-kofemashinu-jura-yura Read more

chasy-lonzhin-luchshie-iz-luchshikh Read more

vybor-snaryazheniya-dlya-pokhoda-po-likiiskoi-trope Read more

JUNE 12 - OPENING OF THE WATER PARK Read more