Українська Русский English
Відпочинок в УкраїніНовини туризму

Який напрямок найгірше продається

19.04.2019 18:43 | переглядів: 257

Протягом декількох останніх днів турагентствам пропонувалося відповісти на питання "Які напрямки з прямою чартерної або регулярним перевезенням найменше затребувані у вас в цьому році?". Країни масового туризму ми вирішили виключити зі списку, залишивши лише такі - Домінікана, Таїланд, Емірати, Туніс і Китай (Хайнань).

Результати виявилися, м'яко кажучи, несподіваними, причому не тільки для нас, але і для самих турагентів. З 136 взяли участь у голосуванні турпрофі 71.3% назвали найменш затребуваним напрямком саме Домінікану. І це незважаючи на те, що саме цієї зими вперше в історії успішно відлітала одна довга чартерна ланцюжок в Ла Роману, а прямі регулярні рейси літають до сих пір. На друге місце по незатребуваності вийшов Туніс - цей варіант вибрало 14% опитаних. Хайнань виявився на третьому місці з 11.8% голосів, а Таїланд і Емірати серед самих незатребуваних країн майже не згадувалися.

Чому ж турагентства частіше всіх називали саме Домінікану? На думку гендиректора мережі агентств "Поїхали з нами" Олега Кулика, незважаючи на те, що сумарно попит по Домінікані цієї зими дійсно виріс, турагентства все одно продають тури в цю країну рідше в порівнянні з іншими. В силу того, що це дороге напрямок. Доречно провести паралелі з тим же Хайнань, який з появою чартерних рейсів коштує в рази дешевше. Ця обставина в поєднанні з розкручуванням і ефектом новизни стимулює попит, що показують в тому числі і дані нашого опитування. Що ж стосується Тунісу, то його висока позиція в списку слабо продаються напрямків може бути пояснюється тим, що ринок пам'ятає шлейф скандалів, пов'язаних з припиненням роботи "Оазису", профільного туроператора по Тунісу. На попит також впливають досить високий в порівнянні з конкуруючими напрямами цінник, а також те, що не всі агенти добре знають цей напрямок. Такими припущеннями поділився директор "Аполло-тур" Андрій Демура.

Якщо ж говорити про Таїланді і Еміратах, то тут теж все можна пояснити комплексом причин. У туркомпаніях відзначають, що обидва напрямки добре знайомі і більшості агентств, і багатьом туристам. А наявність великої кількості регулярних рейсів і різних перевізників, що виконують рейси в ці країни, дозволяє підбирати тур практично на будь-яку дату. До того ж періодично проводяться авіакомпаніями акції і розпродажі квитків на своїх регулярних рейсах дозволяють сформувати більш доступний за ціною турпакет.

https://mastertura.com.ua

Читайте також

Міжнародна виставка «ТурЕКСПО» Читати повністю

Україна опустилася в міжнародному рейтингу паспортів Читати повністю

Влада Таїланду зобов'яжуть туристів страхуватися Читати повністю

Новий рейс Львів-Рига Читати повністю

Узбережжя Одеси Читати повністю