Українська Русский English
Відпочинок в УкраїніНовини туризму

Відвідати Венецію стане ще складніше

08.02.2019 13:36 | переглядів: 342

З 1 травня 2019 року туристи, які прибувають до Венеції, будуть платити податок в розмірі трьох євро, а з 2022 для відвідування міста знадобиться завчасна бронь.

Про це повідомляє The Guardian.

"Мер Венеції Луїджі Бруньяро анонсував новий податок, який буде стягуватися з усіх прибувають до Венеції туристів з 1 травня. Розмір збору складе три євро, а з 1 січня 2020 року він зросте до 6-10 євро в залежності від сезону", - пише видання .

Як зазначається, додатковий збір буде включений в ціну квитка до Венеції на літак, потяг чи круїзне судно. При цьому від його сплати звільнять туристів, які забронювали номер в готелі, оскільки вони вже і так платять податок за ніч.

Також Бруньяро заявив, що з 2022 року мандрівників можуть зобов'язати "резервувати" відвідування Венеції заздалегідь. Це не означає, що інших позбавлять доступу в місто, проте процедура в'їзду для них буде складніше.

За словаммера, ініціативи призначені для контролю числа туристів в місті, який привертає близько 30 млн відвідувачів на рік.

"Мова йде про управління туристичними потоками ... ми не хочемо, щоб Венеція перетворилася в парк розваг", - сказав градоначальник.

Зібрані гроші, зокрема, підуть на збір сміття, яке залишають туристи-"одноденки".

У той же час не всі в Італії розділили думку Бруньяро. Як пише видання, міністр туризму країни Джан Марко Чентінайо назвав заходи "марними і руйнівними". На його думку, вони можуть зробити Італію "відразливою туристів країною".

Джерело: https://www.ukrinform.ru/rubric-tourism

Читайте також

Україна опустилася в міжнародному рейтингу паспортів Читати повністю

Влада Таїланду зобов'яжуть туристів страхуватися Читати повністю

Новий рейс Львів-Рига Читати повністю

Узбережжя Одеси Читати повністю

Петрівський ярмарок у Чернівцях Читати повністю