Українська Русский English
Відпочинок в УкраїніНовини туризму

Безвізовий режим з Таїландом вступить в силу в квітні

20.03.2019 20:18 | переглядів: 197

Громадяни України зможуть відвідувати Таїланд без візи на період до 30 днів. Нове правило вступить в силу вже 15 квітня нинішнього року. Про це повідомляє Sayama Travel Group з посиланням на Міністерство закордонних справ Королівства. В опублікованому документі перераховано 56 країн, на чиїх громадян поширюється ця умова, в тому числі і Україна.

У туркомпаніях нагадують: поки що українці оформляють візи після прибуття в Таїланд, і на сьогоднішній день платити за це не потрібно: візовий збір був скасований ще в минулому році. Мораторій продовжили спочатку до 13 січня, потім - до кінця квітня. Але позитивний ефект безвіз з Таїландом все одно принесе, оскільки підвищиться швидкість проходження всіх формальностей. «Бували випадки, коли на відкриття візи йшло кілька годин, в результаті чого люди спізнювалися на внутрішні стикувальні рейси. Або з запізненням виїжджав трансфер, чекати, поки всім оформлять візу. Деякі забували зробити фото, роздрукувати зворотний квиток, це все потрібно було оперативно робити на місці. Тепер подібні моменти підуть в минуле », - зазначає директор Kompas Михайло Тюрін.

Ще одним позитивним моментом стане те, що відпаде необхідність оформляти візу тієї нечисленної категорії мандрівників, які відправляються в Таїланд на термін понад 15 днів. Поки ж їм треба подавати всі необхідні для цього документи (довідка з банку, з місця роботи або навчання) в Почесне Консульство Королівства Таїланд в м.Києві - процедура, від якої багато хто вже встигли відвикнути за час безвіза з країнами ЄС. На цей момент звертає увагу керівник візового відділу «Феєрії» Марина Молога.

mastertura.com.ua

Читайте також

Фестиваль Шопена Читати повністю

Фестиваль "Братина" Читати повністю

У Мінюсті порадили Читати повністю

Авторські екскурсії по Львову Читати повністю

Vira Fest Читати повністю