Українська Русский English
Відпочинок в УкраїніНовини туризму

Укрзалізниця запустить новий маршрут

20.03.2019 20:51 | переглядів: 271

Укрзалізниця з 31 березня запустить новий щоденний потяг Житомир - Одеса.

Про це повідомляє прес-служба АТ "Укрзалізниця".

"З 31 березня 2019 року Укрзалізниця запустить потяг № 247/248 Житомир - Одеса. Він буде складатися з вагонів різних класів і курсуватиме щодня", - йдеться в повідомленні.

Поїзд № 247/248 відправлятиметься зі станції Житомир о 23:15 і прибуватиме до Одеси о 09:33. У зворотному напрямку відправлення о 12:35, прибуття в Житомир о 22:07. Поїзд зупинятиметься на станціях Бердичів, Козятин-1, Калинівка-1, Вінниця, Гнівань, Жмеринка-Пасажирська, Рахни, Вапнярка, Крижопіль, Кодима і Подольськ.

В Укрзалізниці впевнені, що завдяки запуску цього поїзда буде значно поліпшена логістика для жителів Житомира, які відтепер матимуть пряме залізничне сполучення з південними регіонами. Розклад поїзда складено таким чином, що їм можна дістатися до великого залізничного вузла - станції Жмеринка, а там пересісти на потяги до Львова, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Хмельницький та ін.

Ціна квитків в плацкартному вагоні - від 175 грн, в купейному - від 380 грн, у вагоні люкс - від 758 грн. Вартість проїзду залежить від дня тижня і календарного періоду. Квитки можна придбати в залізничних касах або системі онлайн-продажу.

https://www.ukrinform.ru

Читайте також

Фестиваль Шопена Читати повністю

Фестиваль "Братина" Читати повністю

У Мінюсті порадили Читати повністю

Авторські екскурсії по Львову Читати повністю

Vira Fest Читати повністю