Українська Русский English
Відпочинок в УкраїніНовини туризму

МАУ змінює структуру тарифів економ-класу

19.04.2019 18:05 | переглядів: 228

МАУ змінила структуру тарифів економічного класу на внутрішніх і міжнародних рейсах.

Авіакомпанія почала використовувати три нових подтаріфа: Economy Light, Economy Standard і Economy Premium. Їх правила відрізняються в залежності від того, є рейс середньомагістральним або далекомагістральним.

Economy Light на внутрішніх рейсах і середньомагістральних міжнародних рейсах об'єднав особливості безбагажних тарифів «low cost» і «тільки ручна поклажа». Квитки, куплені за цього підкласу, дозволяють провозити тільки одне місце ручної поклажі вагою до 7 кг, не підлягають обміну або поверненню. Раніше тариф «тільки ручна поклажа» дозволяв змінювати дату вильоту після оплати штрафу.

Economy Standard на рейсах середньої дальності включає перевезення двох місць ручної поклажі вагою до 7кг і 5 кг відповідно, однієї валізи в багажі вагою до 23 кг, можливість повернення або обміну квитка зі штрафом.

Economy Premium на внутрішніх і середньомагістральних міжнародних маршрутах передбачає можливість обміну або повернення квитка без штрафів, провезення двох місць ручної поклажі, як в тарифі Ecomomy Standard, двох валіз вагою до 23 кг кожен в якості багажу, харчування, безкоштовний вибір місця, безкоштовну друк посадкового талону в аеропорту і реєстрацію на окремій стійці, а також пріоритетну посадку в літак.

На міжнародних рейсах всі тарифи економ-класу включають харчування і перевезення багажу. Основні відмінності полягають за умовами обміну, повернення та нормі провезення багажу. Тариф Economy Premium також передбачає розміщення в окремому салоні.

Нова лінійка тарифів економічного класу МАУ для внутрішніх і середньомагістральних міжнародних рейсів схожа на структуру тарифів авіакомпаній Lufthansa Group для європейських маршрутів, введену в 2015 році. Пізніше подібну структуру впровадили багато великих європейських авіакомпанії, включаючи, Air France, KLM, Alitalia, British Airway, LOT, Aegean Airlines.

avianews.com

Читайте також

Міжнародна виставка «ТурЕКСПО» Читати повністю

Україна опустилася в міжнародному рейтингу паспортів Читати повністю

Влада Таїланду зобов'яжуть туристів страхуватися Читати повністю

Новий рейс Львів-Рига Читати повністю

Узбережжя Одеси Читати повністю