Українська Русский English
Відпочинок в УкраїніНовини туризму

Туреччина назвала головного конкурента

04.12.2018 09:34 | переглядів: 262

Іспанія є головним конкурентом Туреччини в боротьбі за іноземного туриста. Таку заяву зробив Глава Федерації готельєрів Туреччини Осман Айрик. Про це пише Antalya Ekspres.

В ході 8-го Міжнародного конгресу з туризму представники бізнесу Туреччини підвели підсумки 2018 року і дали прогноз на майбутній рік. Кількість іноземних гостей в країні за останні 11 місяців збільшилася на 29%, в порівнянні з минулим роком. Число ночівель виросло на 23%, а доходи від туризму на 30%. Анталья в 2018 році прийняла близько 13,5 мільйона осіб. Всього турецька влада розраховують на річний турпотік в розмірі 40 мільйонів іноземних гостей.

Глава Федерації готельєрів Туреччини (TUROFED) Осман Айрик під час конгресу заявив, що країні вдалося подолати важкі часи в турсектора. На його думку, у Туреччині на середземноморському узбережжі є тільки один конкурент - Іспанія. В останні роки число туристів на іспанських курортах досягло 80 мільйонів. Такої цифри в майбутньому сподіваються досягти і турки, додав О. Айрик. Глава TUROFED порівняв країни з сполученими посудинами: коли число туристів в Іспанії зростає, в Туреччині воно знижується. В цьому році, коли туристів в Туреччині стало більше, в Іспанії їх число, навпаки, зменшилася. Проте різниця між кількістю відпочиваючих в двох країнах досить значна - близько 40 мільйонів чоловік. О. Айрик наполягає на тому, що необхідно вивчити досвід Іспанії і розібратися, як їй вдається досягти таких успіхів.

Збільшити турпотік Туреччини може допомогти розвиток «розумного туризму». Він заснований на використанні цифрових технологій, збільшенні різноманітності цілорічного туристичного продукту, а також продовження програми субсидування витрат авіаперевізників, які допомагають забезпечити завантаження пляжних готелів в низький сезон, додав керівник TUROFED.

Читайте також

Франція прийняла майже дев'яносто млн туристів Читати повністю

Місця для Селфі в Лондоні Читати повністю

Ryanair запустив українську версію сайту Читати повністю

МАУ почне виконувати рейси на Хайнань Читати повністю

День Києва Читати повністю