Українська Русский English
Відпочинок в УкраїніНовини туризму

Туристів в Анталії чекають великі зміни

20.03.2019 20:26 | переглядів: 225

Влада турецької Анталії мають намір за допомогою місцевих готельєрів змусити туристів збільшити витрати на відпочинок. Про це пише АТОР.

Під час передсезонного наради представників туріндустрії з губернатором Анталії Муніром Каралоглу були озвучені зміни, які чекають іноземних гостей в популярному туристичному регіоні Туреччини. Зокрема, туристів збираються в примусовому порядку випроваджувати за межі готелів. За словами губернатора, саме від готельєрів залежить, скільки в результаті витратять постояльці відпочинку. Тепер власникам готелів необхідно переорієнтуватися на «якісних гостей», які цікавляться не тільки пляжним відпочинком, а й культурою, гастрономією та іншими видами туризму. На курорті необхідно вирішити питання зайвого «крену», коли готелі в сезон завантажені, а інша туристична інфраструктура - вулиці і ринки - простоює. Загалом, туристів потрібно відвадити від цілодобового «все включено» і змусити проводити вільний від пляжного відпочинку час за територією готелів.

Ще одна зміна торкнеться контролювання місцевих ресторанів. Влада має намір жорстко боротися з випадками обману туристів і завищення цін на послуги. М. Каралоглу пообіцяв великі штрафи закладам, які накручують ціни для іноземців. Візьмуться в цьому році і за анталійських таксистів. Всіх «сезонних» візників відправлять на спеціальні тренінги. Влада також має намір очистити ринок від таксистів, які працюють без ліцензії і знаходять своїх іноземних клієнтів в соціальних мережах. Крім того, в Туреччині вже почала діяти нова електронна система контролю туристичних перевезень. Водіям, які до неї не підключено, загрожують значні штрафи.

Ще одна зміна чекає туристів безпосередньо в аеропорту Анталії. Його керівництво пообіцяло прискорити процес обслуговування пасажирів. Зокрема, середній час проходження паспортного контролю в аеропорту тепер займе 8 секунд, а передпольотного огляду - 6 секунд.

Влада Анталії також дали прогноз за кількістю туристів в 2019 році. Очікується, що турпотік на курорт виросте на 20-25% і складе понад 16 мільйонів гостей.

turizm.ru

Читайте також

Фестиваль Шопена Читати повністю

Фестиваль "Братина" Читати повністю

У Мінюсті порадили Читати повністю

Авторські екскурсії по Львову Читати повністю

Vira Fest Читати повністю