Українська Русский English
Відпочинок в УкраїніНовини туризму

Туристи виявляють активність

15.04.2019 19:12 | переглядів: 279

Попит на початок травня відзначається традиційним сплеском бронювань. Цього року інтерес до високих дат підігрівається ще і наявністю довгих вихідних: в зв'язку з тим, що в цьому році свято Пасхи випав на 28 квітня, громадяни України отримають п'ять вихідних днів поспіль: з 27 квітня по 1 травня.

У туркомпаніях відзначають, що завдяки хорошим темпам раннього бронювання більшість дат і напрямків, доступних для відпочинку в цей період, уже закриті. Комерційний директор Join UP! Олександр Альба розповів, що станом на середину дня 15 квітня по його компанії ще залишалося вільним одне місце на Кіпр і кілька місць на Емірати і Катар. Є також варіанти по Єгипту з вильотами з Києва і регіонів, але вже не на всі дати. За Одесі, наприклад, можливість забронювати була тільки з 4 травня, по Запоріжжю і Кривому Рогу - з 3 травня, зі Львова - з 2 травня в Шарм-ель-Шейх і з 4 травня в Хургаду, з Полтави - з 7 травня, Харків і Херсон - після 5 травня. До сих пір досить багато місць є на виліт 27 квітня через Рівне в Шарм-ель-Шейх - це обставина наш співрозмовник пов'язує з тим, що цей маршрут був анонсований порівняно недавно. Що ж стосується таких напрямків, як Туреччина, Греція, Іспанія та Емірати (в тому числі з Харкова), то практично всі вильоти в останні дні квітня у Join UP! вже закриті.

Більшість турів з вильотами на травневі свята продано і у "Пегас туристик". Директор компанії Дмитро Карякін зазначив, що для бронювання доступні тільки турпакети в Єгипет і Туніс, є ще окремі пропозиції по Антальї і Даламані.

Судячи з розсилок туроператорів, ще цілком реально встигнути на останні залишилися прямі рейси в Домінікану. Зокрема, 2 травня на 11 ночей - такий варіант пропонує Kompas Ukraine. А можна і ближче - наприклад, у восьмиденний екскурсійний тур по Італії, який почнеться якраз 29 квітня. Такі пропозиції ще актуальні у туроператора Rondo.

На жаль, за довгі вихідні потім доведеться розплачуватися довгою робочим тижнем. Суботу 11 травня, згідно з виробничим календарем, буде робоча. Зате на другу неділю травня випаде ще один додатковий вихідний - 9 травня. Втім, в середині травня, швидше за все настане звичайне для середини травня тимчасове затишшя в продажах.

https://mastertura.com.ua/index/viewnew/9501

Читайте також

Міжнародна виставка «ТурЕКСПО» Читати повністю

Україна опустилася в міжнародному рейтингу паспортів Читати повністю

Влада Таїланду зобов'яжуть туристів страхуватися Читати повністю

Новий рейс Львів-Рига Читати повністю

Узбережжя Одеси Читати повністю