Українська Русский English
Відпочинок в УкраїніНовини туризму

Рейтинг кращих пляжів в світі

04.12.2018 09:50 | переглядів: 315

Пляж Навайа на острові Закінф в Греції очолив список кращих в світі, за версією найбільшого канадського туристичного агентства Flight Network. Про це пише The Sun.

Щорічно експерти агентства на основі тисяч відгуків професіоналів в області подорожей з 165 країн називають 100 кращих пляжів світу. Пляжі оцінюються по своїй первозданній красі, якості піску і води, а також віддаленості від масового туриста. Очолив список Навайа на грецькому острові Закінф. Він також відомий як Пляж затонулих кораблів. Його головною особливістю є викинуте на берег після корабельної аварії судно, яке нагадує про небезпечні оточуючих скелястих водах.

Друге місце дісталося пляжу Уайтхейвен-Біч в австралійському Квінсленді. Він являє собою білу стрічку піску в оточенні зелених лісів. У цих місцях сонячно 290 днів з 365. На пляжі мало людей, так як поблизу немає жодного готелю.

Замикає трійку лідерів Загублений пляж в Ель Нідо на філіппінському острові Палаван. Він знаходиться в оточенні вапнякових скель. Ель Нідо вважається одним з кращих місць для дайвінгу.

У топ-10 пляжів світу також потрапили бразильський Прайя-до-Санчо в штаті Пернамбуку, мексиканський Тулум-Біч, Грейс-Бей на острові Провіденсіалес британської заморської території Теркс і Кайкос в Атлантичному океані, Севен-Майл-Біч на Ямайці. Замикають десятку пляж Ансі Сурс д'Аржан на Сейшелах, закритий для відвідування Майя-Бей в Таїланді і Варадеро-Біч на Кубі.

Читайте також

Франція прийняла майже дев'яносто млн туристів Читати повністю

Місця для Селфі в Лондоні Читати повністю

Ryanair запустив українську версію сайту Читати повністю

МАУ почне виконувати рейси на Хайнань Читати повністю

День Києва Читати повністю