Українська Русский English
Відпочинок в УкраїніНовини туризму

Влада Таїланду зобов'яжуть туристів страхуватися

06.07.2019 22:48 | переглядів: 732

Уже в цьому році влада Таїланду чиновники мають намір ввести для туристів обов'язкове страхування. Але поки що ці правила - на стадії пілотного проекту, і спершу почнуть діяти в провінції Накхоннайок. Справа в тому, що іноземці дуже часто їздять в цей регіон заради екстремальних видів спорту (рафтингу, скелелазіння, велоспорту та інших), повідомляє місцеве видання Bangkok Post. Такі екстремали нерідко травмуються, тому чиновники переконані, що цю проблему потрібно вирішувати.

Оформляти страховку туристи будуть на паспортному контролі (в імміграційних відділеннях) в аеропорту. Страхова премія складе, імовірно, 20 бат (більше 17 грн.), А гроші будуть направлятися в Таїландський фонд сприяння туризму. При нещасному випадку по страховці постраждалим заплатять по 500 тис. Бат (близько 430 тис. Грн.), А в разі смерті - 1 млн бат (860 тис. Грн.). Виплатити гроші обіцяють протягом місяця.

«Обов'язкове страхування для іноземців влада Таїланду вирішили ввести після серії нещасних випадків з туристами, в тому числі з-за торішнього краху прогулянкового катера Phoenix на Пхукеті, коли загинуло 47 китайців. Страховка допоможе підняти довіру туристів до Таїланду », - пише видання. А китайців в Таїланді цінують, адже в минулому році в країні їх побувало 10 млн (понад 26% з усіх прибулих).

https://ubr.ua

Читайте також

Немає ідей для шкільних канікул? Читати повністю

Види магнітних власників Читати повністю

Міжнародна виставка «ТурЕКСПО» Читати повністю

Україна опустилася в міжнародному рейтингу паспортів Читати повністю

Новий рейс Львів-Рига Читати повністю