Українська Русский English
Відпочинок в УкраїніНовини туризму

Запущені безпересадочні вагони Дніпро - Перемишль

19.04.2019 17:52 | переглядів: 250

Для жителів Придніпров'я запустили «Укрзалізниця» запускає нові безпересадочні вагони в ще одне європейське місто «Укрзалізниця» запускає нові безпересадочні вагони в ще одне європейське місто безпересадочні вагони «Дніпро - Перемишль».

Про це повідомили в прес-службі «Укрзалізниці».

«Укрзалізниця» вводить курсування безпересадочний вагонів сполученням Дніпро - Перемишль. Вперше вони відправляться з Дніпра вже завтра, 19 квітня 2019 року », - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, два безпересадочних купейних вагона «Дніпро - Перемишль» курсуватимуть з Дніпра від 19 квітня 2019 року в складі поїзда № 86/85 Новоолексіївка - Львів, їх будуть перецеплять на станції Львів до поїзда № 90/89 Львів - Перемишль.

«З Перемишля ці вагони курсуватимуть від 20 квітня 2019 року в складі поїзда № 35/36 Перемишль - Одеса з перепріцепленіем у Львові до поїзда № 70/69 Львів - Маріуполь», - додали в компанії.

За даними «Укрзалізниці», Існують коефіцієнти: в «Укрзалізниці» пояснили причину зміни ціни квитка в залежності від дня тижня Існують коефіцієнти: в «Укрзалізниці» пояснили причину зміни ціни квитка в залежності від дня тижня вартість квитка залежить від курсу валюти в день його покупки .

«Станом на сьогодні повна вартість проїзного документа 1814,32 грн, дитячий квиток в поєднанні Дніпро - Перемишль варто 1161,76 грн», - резюмували залізничники.

ru.tsn.ua

Читайте також

Міжнародна виставка «ТурЕКСПО» Читати повністю

Україна опустилася в міжнародному рейтингу паспортів Читати повністю

Влада Таїланду зобов'яжуть туристів страхуватися Читати повністю

Новий рейс Львів-Рига Читати повністю

Узбережжя Одеси Читати повністю