Українська Русский English
Відпочинок в УкраїніНовини туризму

Реєстрація на чартерні рейси МАУ

21.03.2019 16:19 | переглядів: 178

Реєстрація на чартерні рейси авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України», що вилітають з аеропорту «Бориспіль», з 20 березня стала повністю автоматизованої.

Про це повідомляє МАУ в Facebook.

"Починаючи з 20 березня, реєстрація на чартерні рейси, що вилітають з Міжнародного аеропорту« Бориспіль », стає повністю автоматизованої. Тепер вам потрібно не раніше, ніж за 24 години до вильоту скористатися нашим сайтом або мобільним додатком і отримати посадковий талон", - йдеться в повідомленні.

Якщо пасажир не встиг зареєструватися на рейс з дому, він може це зробити в аеропорту, де працюють п'ять кіосків саморегистрации.

Відзначається, що оформлення багажу також стає повністю автоматизованим, і не потрібно чекати відкриття стійок реєстрації. За 6 годин до вильоту для пасажирів починають працювати вісім кіосків самостійної реєстрації багажу, де можна буде зважити чемодан, отримати багажну бирку і відправити сумку на стрічку транспортера.

Як відомо, авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» заснована в 1992 році. 100% акцій МАУ знаходяться в приватній власності. Авіакомпанія з'єднує Україну з більш 50 містами і ключовими пунктами Європи, Азії, Америки, Африки, Близького Сходу і забезпечує стикування з маршрутами авіакомпаній-партнерів в більш ніж 3 тис. Містах світу.

https://www.ukrinform.ru/

Читайте також

Фестиваль Шопена Читати повністю

Фестиваль "Братина" Читати повністю

У Мінюсті порадили Читати повністю

Авторські екскурсії по Львову Читати повністю

Vira Fest Читати повністю