Українська Русский English
Відпочинок в УкраїніНовини туризму

Узбережжя Одеси

03.07.2019 19:34 | переглядів: 477

Фахівці державної установи "Одеський обласний лабораторний центр МОЗ України", які провели аналіз проб морської води вздовж узбережжя Одеси, оприлюднили висновки: вода біля восьми з дев'яти міських пляжів відповідає нормативним вимогам.

Про це повідомляє прес-служба Одеської міськради.

"У зонах рекреації морського водокористування на дев'яти міських пляжах Одеси з 21 по 27 червня поточного року досліджені на санітарно-мікробіологічні показники 48 проб морської води, з яких не відповідали нормативним вимогам дві проби, відібрані на пляжі" Лузанівка ". На санітарно-хімічні показники досліджено 24 проби морської води з міських пляжів, всі проби відповідали нормам ", - йдеться в повідомленні.

Станом на 3 липня температура води біля узбережжя Одеси становить 24 ° С.

Варто відзначити, що морську воду відбирають для досліджень проб в контрольних точках поруч з пляжами "Лузанівка", "Ланжерон", "Отрада", "Дельфін", "Аркадія", "Чайка", "Курортний" і "Золотий берег".

В рамках моніторингу питної води в Одесі відібрано 15 проб на санітарно-мікробіологічні показники і 15 проб на санітарно-хімічні показники. Всі проби відповідають нормам.

Як повідомлялося, в червні спостерігалися явища "цвітіння" морської води біля пляжів Одеси з надмірним накопиченням водоростей. Фахівці встановили підвищені рівні зважених речовин. Інші хімічні показники забруднюючих речовин знаходилися нижче рівня гранично допустимих концентрацій для морської води.

https://www.ukrinform.ru

Читайте також

Немає ідей для шкільних канікул? Читати повністю

Види магнітних власників Читати повністю

Міжнародна виставка «ТурЕКСПО» Читати повністю

Україна опустилася в міжнародному рейтингу паспортів Читати повністю

Влада Таїланду зобов'яжуть туристів страхуватися Читати повністю