Українська Русский English
Відпочинок в УкраїніНовини туризму

Новий рейс Львів-Рига

03.07.2019 20:42 | переглядів: 804

Новий рейс Львів-Рига, яка латвійська авіакомпанія airBaltic відкрила на початку квітня 2019 року, буде виконуватися на сезонної основі до кінця жовтня 2019 роки як і рейс Одеса-Рига.

«На даний момент airBaltic не планує розширювати сезон виконання польотів рейсів до Одеси та Львова. Авіакомпанія все ще аналізує результати роботи на маршрутах в літній сезон 2019 року і прийме рішення по роботі в зимовий розклад пізніше з відкриттям продажів квитків після прийняття рішення », - заявили avianews.com в прес-службі airBaltic.

Зараз між Львовом і Ригою airBaltic виконує чотири рейси на тиждень на 76-місних регіональних турбогвинтових літаках Bombardier Q400. Таким чином, провізні ємності авіаперевізника на маршруті складають 608 крісел на тиждень в обох напрямках.

За даними авіакомпанії, протягом перших 5 місяців 2019 року вона перевезла на трьох українських маршрутах (Київ-Рига, Одеса-Рига і Львів-Рига) понад 65 тис. Пасажирів, що на 38% перевищило результат за аналогічний період минулого року.

Найбільші провізні ємності представлені на лінії Київ-Рига. Цей маршрут airBaltic обслуговує на цілорічної основі. З початком літньої навігації польотів 2019 року авіакомпанія почала використовувати на лінії більш місткі літаки Boeing 737 замість Bombardier Q400.

avianews.com

Читайте також

Немає ідей для шкільних канікул? Читати повністю

Види магнітних власників Читати повністю

Міжнародна виставка «ТурЕКСПО» Читати повністю

Україна опустилася в міжнародному рейтингу паспортів Читати повністю

Влада Таїланду зобов'яжуть туристів страхуватися Читати повністю