Українська Русский English
Відпочинок в УкраїніНовини туризму

Новий рейс Львів-Рига

03.07.2019 20:42 | переглядів: 557

Новий рейс Львів-Рига, яка латвійська авіакомпанія airBaltic відкрила на початку квітня 2019 року, буде виконуватися на сезонної основі до кінця жовтня 2019 роки як і рейс Одеса-Рига.

«На даний момент airBaltic не планує розширювати сезон виконання польотів рейсів до Одеси та Львова. Авіакомпанія все ще аналізує результати роботи на маршрутах в літній сезон 2019 року і прийме рішення по роботі в зимовий розклад пізніше з відкриттям продажів квитків після прийняття рішення », - заявили avianews.com в прес-службі airBaltic.

Зараз між Львовом і Ригою airBaltic виконує чотири рейси на тиждень на 76-місних регіональних турбогвинтових літаках Bombardier Q400. Таким чином, провізні ємності авіаперевізника на маршруті складають 608 крісел на тиждень в обох напрямках.

За даними авіакомпанії, протягом перших 5 місяців 2019 року вона перевезла на трьох українських маршрутах (Київ-Рига, Одеса-Рига і Львів-Рига) понад 65 тис. Пасажирів, що на 38% перевищило результат за аналогічний період минулого року.

Найбільші провізні ємності представлені на лінії Київ-Рига. Цей маршрут airBaltic обслуговує на цілорічної основі. З початком літньої навігації польотів 2019 року авіакомпанія почала використовувати на лінії більш місткі літаки Boeing 737 замість Bombardier Q400.

avianews.com

Читайте також

Міжнародна виставка «ТурЕКСПО» Читати повністю

Україна опустилася в міжнародному рейтингу паспортів Читати повністю

Влада Таїланду зобов'яжуть туристів страхуватися Читати повністю

Узбережжя Одеси Читати повністю

Петрівський ярмарок у Чернівцях Читати повністю