Українська Русский English
Відпочинок в УкраїніНовини туризму

Продажі Чорногорії йдуть в зростання

15.04.2019 11:47 | переглядів: 282

Туроператори відзначають хорошу динаміку продажів по Чорногорії, що перевершують торішні показники. За даними директора Adria Hit Володимира Швеця, травневі заїзди продані практично у всіх туроператорів, добре заповнюються також тури з вильотом в червні. Більш активні продажі в порівнянні з минулим літнім сезоном констатує і керівник напрямку Чорногорія і Шрі-Ланка "АЛЬФ ТО" Марія Сміян.

Володимир Швець зазначає, що на динаміку продажів впливає не тільки гарне раннє бронювання, а й те, що тури в Чорногорію більш доступні за ціною в порівнянні з Хорватією і Албанією. Незважаючи на те, що подорожчання торкнулося і цієї країни, сусідні напрямки виросли в ціні ще більше. Ще однією причиною стало те, що в цьому році туроператори не стали нарощувати обсягів по Чорногорії. Марія Сміян в свою чергу додає, що одним з факторів стала в тому числі і цінова політика готельєрів. "Багато мережеві готелі Чорногорії продовжили до кінця квітня акції раннього бронювання. Відкриваються також нові готелі, проводяться реновації вже наявних. Помітно також, що багато об'єктів розміщення стають більш клієнтоорієнтованими, більше уваги приділяється їх рекламі. Наприклад, номери в одному з недавно відкритих готелів ще в лютому були повністю розпродані на весь літній сезон ", - зазначає Марія Сміян.

Хороші продажі Чорногорії в Україні відзначалися і в минулому році. За його підсумками Україна посіла четверте місце за кількістю іноземних туристів, що відвідали цю країну. В абсолютних цифрах це близько 50 тис. Чоловік, приріст у порівнянні з 2017 роком склав 18%. Таку статистику на недавній презентації Чорногорії в Києві озвучив Надзвичайний і повноважний посол Чорногорії в Україні Любомир Мішуровіч. Про це повідомляє Travel Press Club.

Але ситуація, на думку турбізнесу, може і змінитися. Незважаючи на перевагу у вигляді гарної глибини продажів і конкурентних цін, інші напрямки Адріатики цілком можуть потягнути турпотік на себе, оскільки там помітно зросли обсяги перевезення, заявлені на літо. І якщо попит не буде їм відповідати, "горіння" буде практично неминуче.

https://mastertura.com.ua

Читайте також

Міжнародна виставка «ТурЕКСПО» Читати повністю

Україна опустилася в міжнародному рейтингу паспортів Читати повністю

Влада Таїланду зобов'яжуть туристів страхуватися Читати повністю

Новий рейс Львів-Рига Читати повністю

Узбережжя Одеси Читати повністю