Українська Русский English
Відпочинок в УкраїніНовини туризму

Франція прийняла майже дев'яносто млн туристів

26.05.2019 19:33 | переглядів: 227

Франція прийняла майже 90 мільйонів іноземних туристів в минулому році, новий рекорд для країни, незважаючи на антиурядові протести жовтих жилетів, які спонукали багатьох відвідувачів відкласти поїздки в кінці минулого року, заявило французький уряд. «Франція залишилася головним туристичним напрямком у світі в 2018 році», - йдеться в заяві комітету з туризму уряду.

В цілому 89,4 мільйона відвідувачів були трипроцентним збільшенням іноземного турпотоку в порівнянні з 2017 роком, і Франція тепер націлена на 100 мільйонів іноземних туристів у 2020 році.

Найбільше зростання припав на азіатських туристів, що на 7,4% більше, ніж в минулому році, хоча європейці, як і раніше становлять основну частину іноземних туристів до Франції, що становить 79% від загального числа.

Статистичне управління Insee вже заявило, що відзначено 438,2 мільйона ночей, проведених в готелях, кемпінгах і молодіжних хостелах в 2018, збільшення на дев'ять мільйонів у порівнянні з попереднім роком. І ця цифра не включає цифри з платформ для спільного проживання, таких як Airbnb, у яких є 65 000 квартир тільки в Парижі.

Витрати іноземних туристів також досягли рекордного рівня, збільшившись на 5% в порівнянні з попереднім роком до 56,2 мільярда євро, повідомив уряд.

Діловий туризм також помітно виріс. Париж прийняв 212 міжнародних конференцій в минулому році, місто піднявся в рейтингу Міжнародної асоціації конгресів і конференцій (ICCA). Це був різкий стрибок від 190 конвенцій, проведених в 2017 році, що дозволило Парижу перевершити Барселону як найпопулярніше місце для промислових зборів, сказали в ICCA.

https://www.tourprom.ru/news/42334/

Читайте також

Міжнародна виставка «ТурЕКСПО» Читати повністю

Україна опустилася в міжнародному рейтингу паспортів Читати повністю

Влада Таїланду зобов'яжуть туристів страхуватися Читати повністю

Новий рейс Львів-Рига Читати повністю

Узбережжя Одеси Читати повністю