Українська Русский English
Відпочинок в УкраїніНовини туризму

Іноземні круїзні лайнери повертаються в Одесу

12.02.2019 18:16 | переглядів: 292

Дві іноземні туристичні компанії підтвердили заявки на відвідування своїми судами Одеського порту в 2019 році.

Про це поінформував начальник адміністрації Одеського порту Ігор Ткачук, повідомляється на сайті порту.

Так, 10 травня круїзну навігацію в порту відкриє лайнер Aegean Odyssey (довжина якого становить 145 м, пасажиромісткість - 380 чоловік, прапор - Мальта). Майже через півроку, 30 жовтня, приморське місто України відвідає теплохід Amera (довжина - 205 м, пасажиромісткість - 800 чоловік, прапор - Багами). Зазначеними судами оперують грецька компанія Aegean Experience Maritime Co Ltd і німецька Phoenix Reisen.

"Всесвітньо відомі туристичні оператори" Фенікс Райзен "," Азамара "," Кристал Крузес "та інші знову включають Одесу в маршрути своїх круїзів з заходом в Чорне море. Крім" перших ластівок "в цьому сезоні у нас вже дев'ять заявок на судозаходи в 2020 році, три - на 2021 рік і одна - на 2022 й ", - констатував Ткачук.

За його словами, активізації на туристичному напрямку сприяла діяльність судноплавних компаній, які в минулому сезоні організували для іноземних туристів серію дніпровських круїзів між Києвом і Одесою.

Раніше повідомлялося, що в Одеському порту порівняли кількість заходів круїзних лайнерів до і після анексії Криму. Так, в 2013 році було зафіксовано 106 суднозаходів, в 2014 році - 28, за підсумками ж 2018 року в Одеському порту не було зафіксовано жодного заходу круїзних лайнерів під іноземним прапором.

https://www.ukrinform.ru/

Читайте також

Міжнародна виставка «ТурЕКСПО» Читати повністю

Україна опустилася в міжнародному рейтингу паспортів Читати повністю

Влада Таїланду зобов'яжуть туристів страхуватися Читати повністю

Новий рейс Львів-Рига Читати повністю

Узбережжя Одеси Читати повністю