Українська Русский English
Відпочинок в УкраїніНовини туризму

Цінопад по Єгипту не вщухає

09.01.2019 11:37 | переглядів: 234

Турпакети в Єгипет продовжують продаватися за рекордно низькими цінами. 8 січня в системах онлайн-бронювання туроператорів були доступні варіанти від 15000 гривень на двох в Шарм-ель-Шейх на двох (виліт з Києва на шість ночей в найближчі дні). Дещо краща ситуація в регіонах, де теж часом трапляються подібні спецпропозиції, але аж ніяк не в такій кількості, як в столиці.

Турагентства подібна ситуація не завжди радує, оскільки багато на продажу таких турів не заробиш. Але сумують не всі. Директор компанії "Туристична Хата" Олександр Оліфіренко зазначає, що немає лиха без добра: Єгипет як і раніше залишається доступним для тієї категорії туристів, яка раніше взагалі не виїжджала за кордон, а відпочивала в основному на українських чорноморських курортах. "Тепер в тому ж Шарм-ель-Шейху звідусіль чути українську мову, тільки й розмов про те, що нарешті з'явилася можливість потрапити на Червоне море в рамках мінімального бюджету. Я сам тому свідок!", - констатує Олександр. Другим позитивним моментом, за його спостереженнями, стало те, що в структурі попиту стало набагато більше заявок на відпочинок з дітьми. Причому не тільки зі своїми, але і з дітьми родичів або друзів. На думку Олександра Оліфіренко, це результат довгих зимових канікул, які співпали не тільки з ЦІНОПАД на єгипетському напрямку, але і з епідемією грипу, яку дійсно розумно перечекати на курортах.

Рейсів на Єгипет дійсно дуже багато. Помітне збільшення обсягів було відзначено в середині грудня, не став винятком і період новорічних і різдвяних свят, коли на частку Єгипту довелося близько 80% всіх чартерних рейсів з України. Про це повідомляє Центр розвитку туризму України. У туркомпаніях ж відзначають, що всі основні коригування були проведені ще в грудні. Таким чином, висновок про те, що обсяги як і раніше перевищують попит, напрошується сам собою. Туроператорам нічого не залишається, як розпродавати незаповнені місця на рейсах за зниженими цінами. А ринку, по всій видимості - очікувати нових оптимізацій польотних програм.

Читайте також

Фестиваль Шопена Читати повністю

Фестиваль "Братина" Читати повністю

У Мінюсті порадили Читати повністю

Авторські екскурсії по Львову Читати повністю

Vira Fest Читати повністю