Українська Русский English
Відпочинок в УкраїніНовини туризму

Цінопад по Єгипту не вщухає

09.01.2019 11:37 | переглядів: 149

Турпакети в Єгипет продовжують продаватися за рекордно низькими цінами. 8 січня в системах онлайн-бронювання туроператорів були доступні варіанти від 15000 гривень на двох в Шарм-ель-Шейх на двох (виліт з Києва на шість ночей в найближчі дні). Дещо краща ситуація в регіонах, де теж часом трапляються подібні спецпропозиції, але аж ніяк не в такій кількості, як в столиці.

Турагентства подібна ситуація не завжди радує, оскільки багато на продажу таких турів не заробиш. Але сумують не всі. Директор компанії "Туристична Хата" Олександр Оліфіренко зазначає, що немає лиха без добра: Єгипет як і раніше залишається доступним для тієї категорії туристів, яка раніше взагалі не виїжджала за кордон, а відпочивала в основному на українських чорноморських курортах. "Тепер в тому ж Шарм-ель-Шейху звідусіль чути українську мову, тільки й розмов про те, що нарешті з'явилася можливість потрапити на Червоне море в рамках мінімального бюджету. Я сам тому свідок!", - констатує Олександр. Другим позитивним моментом, за його спостереженнями, стало те, що в структурі попиту стало набагато більше заявок на відпочинок з дітьми. Причому не тільки зі своїми, але і з дітьми родичів або друзів. На думку Олександра Оліфіренко, це результат довгих зимових канікул, які співпали не тільки з ЦІНОПАД на єгипетському напрямку, але і з епідемією грипу, яку дійсно розумно перечекати на курортах.

Рейсів на Єгипет дійсно дуже багато. Помітне збільшення обсягів було відзначено в середині грудня, не став винятком і період новорічних і різдвяних свят, коли на частку Єгипту довелося близько 80% всіх чартерних рейсів з України. Про це повідомляє Центр розвитку туризму України. У туркомпаніях ж відзначають, що всі основні коригування були проведені ще в грудні. Таким чином, висновок про те, що обсяги як і раніше перевищують попит, напрошується сам собою. Туроператорам нічого не залишається, як розпродавати незаповнені місця на рейсах за зниженими цінами. А ринку, по всій видимості - очікувати нових оптимізацій польотних програм.

Читайте також

Поезд Четыре столицы будет курсировать чаще Читати повністю

Открытие нового международного аэропорта Рамон Читати повністю

Wizz Air підняла вартість послуг приоритетной посадки Читати повністю

Балі планує ввести збір Читати повністю

Пляж з чорним піском Читати повністю