Українська Русский English
Відпочинок в УкраїніНовини туризму

Фестиваль писанок у Львові

19.04.2019 18:14 | переглядів: 117

19 квітня під Львові стартує IX Фестиваль писанок, який перетворить місто на справжній музей писанки під відкритим небом. Фінальна частина фестивалю запланована на 5 травня.

Основною ідеєю Фестивалю писанок у Львові є популяризація великодніх традицій і прикраса міста за допомогою невід'ємного символу Великодня - писанки. У ці дні місто перетвориться на музей писанки під відкритим небом, де з різних матеріалів будуть створюватися та оформлятися писанки: з гілок, квітів, кульок, шоколаду, пінополістиролу, дерева і т.д.

З 19 квітня по 5 травня 2019 року на пл. Музейній (біля Домініканського собору) під відкритим небом щодня буде відкрита Галерея художніх писанок, де будуть представлені півсотні півметровій авторських писанок. Щорічно Фестиваль писанок долучає до створення великодньої атмосфери нових художників, як любителів, так і професіоналів.

Поруч з експозицією буде діяти і Великодня арт-майстерня. Всі бажаючі, дорослі і діти, зможуть взяти участь у майстер-класах зі створення традиційних писанок і свічок-писанок, а також пасхальних символів.

Також з 19 квітня по 19 травня в центрі Львова буде проходити Великодній ярмарок.

http://www.doroga.ua/

Читайте також

Міжнародна виставка «ТурЕКСПО» Читати повністю

Україна опустилася в міжнародному рейтингу паспортів Читати повністю

Влада Таїланду зобов'яжуть туристів страхуватися Читати повністю

Новий рейс Львів-Рига Читати повністю

Узбережжя Одеси Читати повністю