Українська Русский English
Відпочинок в УкраїніНовини туризму

Фестиваль писанок у Львові

19.04.2019 18:14 | переглядів: 41

19 квітня під Львові стартує IX Фестиваль писанок, який перетворить місто на справжній музей писанки під відкритим небом. Фінальна частина фестивалю запланована на 5 травня.

Основною ідеєю Фестивалю писанок у Львові є популяризація великодніх традицій і прикраса міста за допомогою невід'ємного символу Великодня - писанки. У ці дні місто перетвориться на музей писанки під відкритим небом, де з різних матеріалів будуть створюватися та оформлятися писанки: з гілок, квітів, кульок, шоколаду, пінополістиролу, дерева і т.д.

З 19 квітня по 5 травня 2019 року на пл. Музейній (біля Домініканського собору) під відкритим небом щодня буде відкрита Галерея художніх писанок, де будуть представлені півсотні півметровій авторських писанок. Щорічно Фестиваль писанок долучає до створення великодньої атмосфери нових художників, як любителів, так і професіоналів.

Поруч з експозицією буде діяти і Великодня арт-майстерня. Всі бажаючі, дорослі і діти, зможуть взяти участь у майстер-класах зі створення традиційних писанок і свічок-писанок, а також пасхальних символів.

Також з 19 квітня по 19 травня в центрі Львова буде проходити Великодній ярмарок.

http://www.doroga.ua/

Читайте також

Франція прийняла майже дев'яносто млн туристів Читати повністю

Місця для Селфі в Лондоні Читати повністю

Ryanair запустив українську версію сайту Читати повністю

МАУ почне виконувати рейси на Хайнань Читати повністю

День Києва Читати повністю