Українська Русский English
Відпочинок в УкраїніНовини туризму

Класичні лондонські автобуси стануть їздити рідше

08.02.2019 11:15 | переглядів: 258

Транспортна влада Лондона вирішили різко скоротити використання класичного лондонського автобуса Routemaster. З 2 березня легендарні автобуси з відкритих задніх майданчиком працюватимуть тільки по вихідних і святах в теплу пору року

Маршрут їх руху залишиться колишнім - скорочений 15 маршрут від Тауера до Трафальгарської площі. Влада обґрунтувала своє рішення прагненням скоротити витрати: в робочі дні автобуси Routemaster ходять майже порожніми і приносять істотний збиток. За даними Transport for London, робота цього маршруту коштує понад мільйон фунтів стерлінгів на рік. Влада також збираються провести скорочення на трьох десятках інших проходять по центру маршрутах.

Транспортні фанати і інші шанувальники англійської старовини розкритикували це рішення. На їхню думку, нерегулярне використання автобусів Routemaster призведе до більш частих поломок і в кінці кінців повного зникнення з вулиць цих машин, давно є одним із символів міста.

Routemaster працює в британській столиці з п'ятдесятих років минулого століття. В кінці 2005 року їх було прибрали з вулиць, але потім повернули на спеціально скорочені версії двох маршрутів по центру (з 2014 року залишився тільки один - 15). Крім того, деякі Routemaster працюють на спеціальних туристичних рейсах (наприклад, нічних турах по місту) - поза звичної системи лондонського транспорту.

Кілька років тому був створений так званий новий Routemaster, офіційно іменований New Bus for London ( "новий автобус для Лондона"), а неофіційно - Boris Bus, на ім'я тодішнього мера Бориса Джонсона. Цей автобус досить незвичайний на вигляд і має окремі риси подібності зі старим Routemaster - зокрема, в нього можна входити і через задні двері (але на відміну від старого - тільки на зупинках). Нові Routemaster досить зручні і зараз складають чималу частину парку на центральних маршрутах.

http://www.travel.ru

Читайте також

Україна опустилася в міжнародному рейтингу паспортів Читати повністю

Влада Таїланду зобов'яжуть туристів страхуватися Читати повністю

Новий рейс Львів-Рига Читати повністю

Узбережжя Одеси Читати повністю

Петрівський ярмарок у Чернівцях Читати повністю