Українська Русский English
Відпочинок в УкраїніНовини туризму

П'ятсотліття Ренесансу

04.12.2018 09:42 | переглядів: 316

Один з французьких районів, відомих своїми виноградниками і замками, в 2019 році проведе понад 500 заходів на честь 500-річчя Ренесансу. Про це пише Franceinfo.

Наступного року один з найвідоміших замків Франції - королівський Шамбор в Долині Луари - відзначить свій 500-річний ювілей. Одночасно з цим святкувати будуть ще дві пам'ятні дати - 500 років від дня смерті Леонардо Да Вінчі і 500-річчя Ренесансу. На честь цих подій пройде понад півтисячі масових заходів. Влада сподівається, що взяти участь в урочистостях в регіон приїде велика кількість туристів.

В рамках програми святкування в регіоні відбудуться виставки, екскурсії по об'єктах спадщини, бали, концерти, міжнародні наукові симпозіуми. У замку Шамбор архітектори, художники і винороби вже приступили до робіт, які дозволять підкреслити магію цього місця. Крім того, в планах адміністрації замку відкрити велику виставку з роботами Леонардо да Вінчі. Президент регіону Центр - Долина Луари Франсуа Бонно зазначив, що в 2019 році регіон перетвориться на територію творчості і стане привабливим для екологічного і культурного туризму.

Місцева влада висловили надію, що святкування залучать і російських туристів. Спеціально для гостей з нашої країни королівський замок Кло-Люсі в Амбуазе, в якому розташована гробниця Леонардо да Вінчі, з'являться аудіогіди російською мовою.

Регіон Долина Лаури перетинає Францію з південного сходу на північний захід. До появи Версаля тут розташовувалися заміські резиденції короля і його придворних. На його території розташовані близько 60 замків, відкритих для публічних відвідувань. Шато Шамбор знаходиться в 14 кілометрах від міста Блуа. У проекті будівництва замку брав участь Леонардо да Вінчі. Шамбор включено до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, як і в цілому вся Долина Лаури.

Читайте також

Франція прийняла майже дев'яносто млн туристів Читати повністю

Місця для Селфі в Лондоні Читати повністю

Ryanair запустив українську версію сайту Читати повністю

МАУ почне виконувати рейси на Хайнань Читати повністю

День Києва Читати повністю