Українська Русский English
Відпочинок в УкраїніНовини туризму

Екскурсії на певних велосипедах

14.04.2019 15:34 | переглядів: 261

У столиці Чехії вирішили боротися з пивними велосипедами на вулицях.

Про це повідомляє 34travel.

"Багато мандрівники, будучи в Празі, Пльзені, Оломоуці або Брно, цікавляться екскурсіями на певних велосипедах. Але не всім місцевим подобається подібна розвага", - йдеться в повідомленні.

Пивні велосипеди наводяться в рух самими учасниками екскурсії. Це одночасно і транспорт, і бар - можна поєднувати два розваги, насолоджуючись чеськими красотами і знаменитим пивом (сюди монтується бочка на кілька десятків літрів пінного). На одному такому велосипеді поміщається 10-15 чоловік. Їх супроводжує гід-водій, який при цьому не п'є.

Місцеві жителі обурювалися: напідпитку туристи поводяться не дуже тактовно. Працівники місцевої дорожньої поліції задавалися питанням про безпеку пересування таких алкоконструкцій по дорогах.

"Багато хто звертається до нас, в першу чергу, через шум, який супроводжує п'яні катання. Деякі турбуються за свою безпеку, наприклад, в Летенскіх садах, де люди гуляють з дітьми", - заявили в мерії.

Особисто мер Праги Павло Чижинский висловився ще різкіше: "Алкотурізм - це не те, що ми хотіли б просувати".

Власники пивно-велосипедного бізнесу використовували лазівки в законодавстві, адже закон розглядає такий бар як велосипед, який може рухатися де завгодно, але ніяк не враховує величезні розміри цього велосипеда.

Район Прага 7 вже заборонив рух велосипедів шириною більше 1,2 м. Тепер звичайний велосипед тут пройде, а ось пивний - ніяк. Очікується, що заборона пошириться на всю територію міста.

https://www.ukrinform.ru

Читайте також

Міжнародна виставка «ТурЕКСПО» Читати повністю

Україна опустилася в міжнародному рейтингу паспортів Читати повністю

Влада Таїланду зобов'яжуть туристів страхуватися Читати повністю

Новий рейс Львів-Рига Читати повністю

Узбережжя Одеси Читати повністю