Українська Русский English
Відпочинок в УкраїніСтатті для туристів

Чому варто подорожувати в поодинці

2019-01-07 | переглядів: 315

Вам більше не потрібно буде враховувати бажання і потреби ваших попутників: подорожі в поодинці дозволяють отримати унікальний досвід без оглядки на оточуючих. Сімейний відпустку, романтичний вікенд удвох - багато незабутні моменти в поїздках ми переживаємо в компанії інших людей. Однак поодинокі подорожі можуть часом відкрити вам доступ до унікальних вражень, які навряд чи можливі, коли доводиться враховувати бажання і потреби попутників.

Щоб отримати більше інформації на цю тему, ми звернулися до онлайн-спільноти колективного пошуку відповідей Quora, запитавши у його користувачів: "Як ви будете почуватися - подорожувати в поодинці?".

Ніколи не знаєш, що трапиться - і кого зустрінеш

"Подорожуючи поодинці, я змушую себе більше спілкуватися з оточуючими і готова до несподіванок, - каже Дженіс Во, автор блогу під назвою Solo Traveler. - У результаті я бродила по вулицях Лхаси і отримала запрошення в чайну, відвідувачами якої традиційно були чоловіки; я їздила на мотоциклі між озерами Удайпур; мене покликали в підпільний гральний зал в Шанхаї; я пірнала в Червоному морі і гуляла по плантаціях чаю в Муннар ".

За словами Маріо Вілсона з Сан-Франциско, він задає будь-які питання і обходиться без путівника. "[Путівник] не забезпечить мені тих вражень, до яких я прагну. Їх визначають люди, яких я зустрічаю на своєму шляху, а зустрічі ці обумовлені тим, який я сам <...> У Камбоджі один з моїх таксистів раніше брав участь в русі червоних кхмерів. Я півдня задавав йому запитання про його життя і про те, чи змінилися його погляди на минуле, після того як він став батьком ".

"До цього дня мене вражає той факт, що можна протягом чотирьох-п'яти годин розмовляти мовою, якою я не володію - і бути зрозумілим", - розповідає він.

Ви дізнаєтеся, де краще годують

"Якщо ви готові до нових смаків - подорожі поодинці для вас, - вважає американець Стівен Форд. - Якщо ви дійсно хочете спробувати бичаче серце на грилі, каррі з риб'ячих голів або бутерброди з баранячими мізками, ніхто не поламає ваші плани заради того, щоб поїсти курячі крильця з начос в черговому Hard Rock Cafe ".

Подорожуючи поодинці, ви зможете щоразу ділити трапезу з новою людиною. "Один з моїх улюблених питань - де краще пообідати і куди б ви відвели свою сім'ю? - розповідає Маріо Вілсон. - Найчастіше я пропоную цій людині заплатити за його обід, якщо він погодиться сам зробити замовлення їжі ".

Анонімність - великий плюс

"Що б не трапилося у Вегасі, залишиться в Вегасі, - пише користувач Боумік. - Можна бути набагато більш розкутим, якщо вдома про це ніхто не дізнається ".А Лоуренс Курніаван з Джакарти пропонує заговорювати з незнайомцями, навіть якщо ви зазвичай сором'язливі і скромні. "Якщо вони вам не сподобаються, ви просто розійдеться в різні боки, - вважає він. - Немає необхідності спілкуватися з людьми, які вам несимпатичні. Зрештою, це ваше пригода! "

За словами Стівена Форда, подорожі поодинці також позбавляють людину від культурних шаблонів.

"Коли ви їздите без компанії, поряд з вами немає представників вашої культури, які могли б підтримати вас, - говорить він. - В результаті ви ведете себе в меншій мірі як турист і в більшій мірі - як місцевий житель. Тому і місцеві починають ставитися до вас по-іншому ".

самотність пройде

Подорожі в поодинці можуть рясніти одкровеннями і встановленням нових, глибоких зв'язків, але така далеко не кожна хвилина поїздки.

"Відносини з людьми зазвичай роблять нас щасливими. Сміятися разом, жартувати один над одним, придумувати зрозумілі лише один одному жарти, дивитися, як інший смішно витанцьовує, створювати спільні спогади, рости разом, ділити все між собою, переживати спільні пригоди або відправлятися кудись на всю ніч, вчитися, любити ... Заради цього варто жити, - пише Кайл Пеннелл, який переїхав із США до Мексики. - Буває, таке трапляється і під час одиночних подорожей, але так само часто цього і не відбувається ".

Якщо соло-мандрівника спіткало самотність, Пеннелл радить "просто бути готовим до цього, прийняти і змиритися". Це мине.

Джерело: BBC Travel