Українська Русский English
Відпочинок в УкраїніСтатті для туристів

Українці переймають в Туреччині туристичний досвід

2019-02-01 | переглядів: 336

Херсонська область, особливо її заповідники і національні парки, повинні перетворитися в притягальний для іноземців туристичний край.

Памятник Памятник

Таку мету поставила перед собою керівництво області, яке для ефективного втілення і пошуку партнерів прилетіло на найбільшу в Туреччині туристичну виставку ЕМІТТ 2019, сказав в коментарі УКРІНФОРМу заступник голови Херсонської ОДА Андрій Балон.

«Наша головна мета - перейняти кращі практики, досвід і спробувати реалізувати своїми силами з урахуванням нашої специфіки і можливостей в регіоні. Для того, щоб зацікавити не тільки українського, а й зарубіжного туриста. Акцент ставимо на національні парки і заповідники, які будемо особливо розвивати і створювати привабливу інфраструктуру для туристів », - розповів Балон.

За його словами, протягом минулого року в області було визначено стратегічні галузі економіки.

«Ми зрозуміли, що туристична галузь буде однією з основних бюджетоутворюючих галузей. Як наслідок, в кінці минулого року ми прийняли програму розвитку туризму області та визначили, що нам потрібно шукати надійних партнерів для реалізації цієї програми », - пояснив чиновник.

Він зазначив, що вже спостерігається зростання інтересу до зеленого туризму, так само як і активність в туристичному напрямку об'єднаних територіальних громад, які почали користуватися своїми можливостями.

«Вирішили, що цей туристичний продукт може бути цікавим не лише для українського туриста, а й для іноземного. Також ми знайшли партнера - компанію «Турецькі авіалінії», - підкреслив Балон.

Він також нагадав, що Херсонська область досить стереотипно вважається курортним регіоном в теплий період, хоча це не так, оскільки на Херсонщині є чотири національні парки і два заповідника (з чотирьох, які існують на території України).

https://www.ukrinform.ru