Українська Русский English
Відпочинок в УкраїніСтатті для туристів

Туристи обрали непотрібні речі

2019-07-01 | переглядів: 4080

Експерти Aviasales запитали бувалих мандрівників, що виявилося зайвим в їх валізах і від яких речей можна безболісно відмовитися в наступній поїздці. Про це пише «Інтерфакс».

Більше третини від загального числа учасників опитування вважають, що немає ніякого сенсу набирати з собою купу взуття і одягу. Саме ці речі «з'їдають» велику частину обсягу валізи. Досвідчені туристи рекомендують покласти в багаж легковагі і необ'ємні універсальні речі, з яких вийде зібрати кілька «луків».

город город

У наступну поїздку 9% відмовляться від плойки і стільки ж - від рушників, так як вони майже завжди є в готелі або квартирі. Майже кожен десятий не візьме парасольку - його краще замінити дощовиком або ветровкой. Стільки ж таки не захопить з собою книгу. Суперечливим є, але 9% мандрівників радять не брати аптечку - найнеобхідніше є в місцевих аптеках, а більш серйозні проблеми вирішить страховка.

Кожен двадцятий пожартував, що в наступний раз непогано б відмовитися від компаньйона, ті ж 5% забули про те, що ножиці і пилки не можна провозити в ручній поклажі, і радять заздалегідь збирати багаж. Ще 5% пошкодували про те, що брали з собою ноутбук і стільки ж - косметику та парфуми.

https://tonkosti.ru/