Українська Русский English
Відпочинок в УкраїніСтатті для туристів

Кращі гірськолижні курорти Європи за версією Forbes

2019-01-08 | переглядів: 305

Коли мова йде про зимовий відпочинок в Європі, головне - вгадати з погодою. Рейтинг, складений Forbes, допоможе зробити вибір серед різноманіття курортів.Сент-Крістоф (Австрія)

Сент-Крістоф знаходиться в районі Арлберг, де, за однією з версій, зародився лижний спорт. Саме тут Ханс Шнейдер в 1930-х роках соврешенствовал «альбергскій метод» катання на лижах і пізніше зробив його популярним в Північній Америці.

Лех (Австрія)

Розташований неподалік від містечка Сент-Крістофер, Лех користується великою популярністю серед багатих і знаменитих. Звичайний вигляд туриста тут - хутряна шуба і пара лижних черевиків Strolz, які роблять тут же.

Кітцбюель (Австрія)

Розташований за кріпосними стінами середньовічний Кітцбюель - один з найчарівніших містечок світу. Серед лижників він відомий насамперед своєю трасою для швидкісного спуску Hahnenkamm, де щороку проходить етап Кубка Світу.

Межев (Франція)

Межев - це не тільки лижні спуски, але і бутіки, джазові бари і ресторани. Розташований курорт у Верхній Савойї, всього в годині від Женеви. Власне спорт тут - не головне. А головне - прогулянки, дегустація прекрасних страв та ін. Розваги.

Куршевель (Франція)

Цей насправді прекрасний лижний курорт, де проходять змагання з багатьох видів зимового спорту, став найпопулярнішим місцем відпочинку багатих росіян. Куршевель - це 372 милі лижних трас і 184 підйомника, також прекрасний шопінг і клуби.

Мерібель (Франція)

Мерібель - середня частина великої території Трьох Долін. Тут прекрасний вибір трас і швидкі підйомники. Курорт побудований за зразком австрійських лижних сіл з дерев'яними шале. Особливо це місце облюбували британці.

Кортіна (Італія)

Кортіна д'Ампеццо - італійський відповідь американському Аспену і швейцарському Сент-Морітцу. Схили тут досить складні. Прикмети місцевого колориту - ніхто не виходить кататися раніше 11, ланч триває як сієста, а вечорами всі гуляють по Corso Italia.

Клостерс (Швейцарія)

Клостерс до цих пір є улюбленим курортом британської королівської сім'ї, а його стиль характеризується визначенням «спокійний шик». Кататися на лижах можна також у сусідньому Давосі або зробити 7-мильну прогулянку до села Кубліс.

Сент-Морітц (Швейцарія)

По суті, багато зимових видів спорту були винайдені саме тут в 1865 році, причому британцями. Сент-Морітц з його 218 милями трас - і зараз один з провідних альпійських курортів. Де ще можна пограти в зимове поло в оточенні льодовиків?

Церматт (Швейцарія)

Церматт - зона вільна від автомобільного транспорту. Одного це досить, щоб зробити її раєм для втомлених від пробок міських жителів. Тут - одне з кращих катань на лижах і піднімається на найбільшу висоту підйомник в Європі.

Джерело: Hotels.su