Українська Русский English
Відпочинок в УкраїніСтатті для туристів

Гірськолижні курорти. Норвегія

2018-12-02 | переглядів: 405

Якщо і є країна, яку по праву можна вважати родоначальницею гірськолижного спорту, то це Норвегія!Тому гірськолижні тури в Норвегію - це прекрасна можливість відпочити на одному з численних курортів, де бездоганний сніговий покрив на гірських схилах тримається з листопада по травень. Опинившись серед засніженій природи, відчуваєш неповторне відчуття, ніби опинився на іншій планеті: настільки гарні й незвичайні ці зимові пейзажі в променях сліпучого сонця. Гірськолижні курорти Норвегії різноманітні і багатогранні, тому підійдуть як професіоналам, так і початківцям лижникам. Норвегія - прекрасне місце для того, щоб підвищити свій рівень майстерності, адже тут в гірськолижних школах працюють найдосвідченіші інструктори, які завжди прийдуть Вам на допомогу! Гірські лижі в Норвегії - це висока якість обслуговування за цілком прийнятними цінами, тому для багатьох Норвегія стала улюбленим і незмінним місцем зимового відпочинку. До речі, сніг в горах в цій північній країні можна знайти не тільки взимку, але і влітку, тому курорти для зимового відпочинку почали з'являтися в Норвегії дуже давно.

Гірськолижні курорти Норвегії - це, перш за все, відмінний варіант для сімейного відпочинку. Курорт Трюсиль створений спеціально для того, щоб навіть маленькі відпочивальники змогли освоїти ази гірськолижного катання і весело провести час. Дитячий центр в Трюсиль включає в себе ясла для самих маленьких і рухливі зимові ігри для дітей від 3 років. Дуже цікаво буде зробити лижну екскурсію по схилах гори Трюсільфьеле - однієї з найбільш мальовничих природних зон Скандинавії. Місто Трюсиль дуже гостинний, в чому Ви зможете переконатися, оселившись в одному з місцевих готелів, які приймають туристів вже більше століття. Гірські лижі і Норвегія вже довгі роки нерозривно пов'язані один з одним, тому що в цій країні ідеальні умови для розвитку гірськолижної індустрії.

Хемседал- це мрія, що збулася для любителя гірськолижного спорту. Два лижних центру Hemsedal Skisenter і Solheisen Skisenter передбачають будь-які бажання відвідувачів курорту. Велика дитяча зона в в лижному центрі Hemsedal Skisenter включає в себе денні ясла, парк розваг Lynxland і гірськолижну школу для малюків. Тих, кому подобається іноді міняти гірські лижі на бігові тут очікує 120-кілометрова траса, яка проходить уздовж наймальовничіших куточків Хемседала. Для сноубордингу в Хемстедале є спеціальні сноупарки з трасами різних рівнів складності. Місто-курорт Гейло відомий поєднанням різноманітних трас з насиченою міським життям і великим спектром розваг. Крім класичних гірськолижних трас Ви знайдете в Гейло траси для сноуборду і для бігових лиж. Екстрім і сучасні технології Кращі гірськолижні курорти Норвегії - це не тільки тихий сімейний відпочинок на лоні природи, а й частка екстриму, якого нам так не вистачає в звичайному житті. Якщо Ви хочете випробувати бурю емоцій, вибір очевидний - Квітфьель. Курорт, який спеціально був побудований до Олімпіади 1994 року в Ліллехаммері, сьогодні приймає спортсменів, які претендують на Кубок світу зі швидкісного спуску. Тут Ви знайдете сучасну трасу для скі-кросу і зможете пройти курс навчання цьому популярному виду гірськолижного спорту.

Гірські лижі в Норвегії - це переплетіння традицій і сучасності. Хафьель- прекрасне місце для любителів швидкісного спуску завдяки великої протяжності трас. Крім того різноманітність в програму лижних тренувань допоможуть внести лижні трампліни і траса для бобслею. Якщо Ви хочете зробити оригінальний зимовий подорож, відмінним вибором буде курорт Сноумен, аналогів якому немає ніде в світі. Туристів приваблюють у володіннях Сніговика не тільки приємний клімат (зимова температура повітря не опускається нижче -7 градусів), але і насичена культурна програма: відвідування арктичного парку-музею «поляра» і можливість побачити «зуби диявола» - гострі скелі, що обрамляють одну з бухт острови Сенья.

джерело інтернет