Українська Русский English
Відпочинок в УкраїніСтатті для туристів

Шість масштабних фестивалів

2019-06-30 | переглядів: 3481

У другій місяць літа Львівська область буде фестивалити по повній.

Про це повідомила прес-служба облдержадміністрації.

"Протягом липня на Львівщині пройде шість масштабних фестивалів. Зокрема, етнофестиваль" Івана Купала в стародавньому Удечів ". Він об'єднає височенну ватру, виступи знаменитих груп, етнічні забави в обрамленні магічною купальської ночі і бурхливих хвиль Стрия. Кожен учасник фестивалю зможе зануритися в чари "стародавнього Удечів", - йдеться в повідомленні.

Так, Міжнародний фестиваль молодих виконавців сучасної української пісні "Молода Галичина-2019" відбудеться 7 липня в місті Новояворівськ. На цей унікальний і найстаріший в Україні пісенний форум прибудуть таланти з більш ніж 10 держав.

А в Яворівському національному природному парку на території розважального центру "Верещиця" 7 липня стартує традиційний етнофестиваль "Яворівська бавниці".

У програмі свята - виступи народних колективів Яворівщини, майстер-класи, виставка "Яворівська бавниці", пісні біля багаття.

Міжнародний фольклорний етнофестиваль трьох культур "Белзька брама" почнеться 14 липня о місті Белз - на кордоні з Польщею. Його основна мета - взаємозбагачення та популяризація української, польської та єврейської культур, представники яких мирно жили в цьому прикордонному містечку протягом століть.

Відчути смак колоритною галицької кухні, спробувати страви за автентичними рецептами господинь, запрошують в Радехів на "Куховарню RadoFest". Організатори обіцяють дегустації "страви року" і ярмарок солодощів.

Міжнародний фестиваль української слави "Кульчиці-Фест" розгорнеться 28 червня в селі Кульчиці Самбірського району.

Тут, на батьківщині трьох козацьких гетьманів - Петра Сагайдачного, Марка Жмайла, Павла Павлюка (Бута) і героя оборони Відня Юрія Кульчицького, гостям запропонують історичні реконструкції, майстер-класи, конкурси та концерти.

"Кожен на своєму місці робить справу, від якого залежить успіх країни. А такі фестивалі, просочені духом культури і історії, вчать нас і наших дітей патріотизму та гордості за свою землю, свій народ, вчать об'єднуватися навколо української ідеї, з якою ми переможемо" , - зазначила директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА Мирослава Туркало.

https://www.ukrinform.ru