Українська Русский English
Відпочинок в УкраїніСтатті для туристів

Підсумки першого етапу раннього бронювання

2019-02-02 | переглядів: 344

Перший етап раннего бронювання минув краще, ніж рік назад

Права

У туркомпанії підійдуться імена першого етапу ранніх носіїв літніх напрямків, які завершилися 31 січня. І сошлись во мни, що попередні ітоги внушают оптимизм. Глава Реєстрація UP! Юрій Альба відзначив, що за його компанією динаміка позитивна, але розібрана наука демонструє відмінний друг від другого показника. Наприклад, прирост по Турції порівняльно невеликий, тому що в майбутньому буде прийнято рішення оптимізувати проведення чартерних рейсів на цьому напрямку. Що ж таки очікує ряду європейських країн, де заплановано зростання обсягу, то вони показують дуже великий природокористувач. Увеличение кількості заявок по ранімі бронированию підтверджує і директора по розвитку Travel Professional Group Валерій Паренчук. В Музенідіс Тревел Україна констатують подвійну природу по раннему бронированию по порівнянню з минулим годом - такими даними з mastertura.com.ua поделіли гендіректор компанії Віктор Марченко. Тенденцію роста продаж турів на глибину зафіксували за своєю компанією також директором Adria Hit Владимир Швец. Мнение туроператоров разделяет і гендіректор мереж агентств "Поехалі з нами" Олег Кулик - відповідно до його статистики, продажу практично за всіма ключовими літніми напрямками дійсно загрозливими вже зараз. Наприклад, кількість бронировок за Турції, Італії, Греції і Кипр збільшилася більше, ніж вдвічі, є зростання, хоч і не столь вражаючий, за Іспанії і Болгарії. Єдиним наглядом, яке просололо, сталося туніс - по нерозпроданих в мережі скорочено більше, ніж у шесть раз.

По мнению собеседников, причин для позитивної динаміки кілька. Во-первих, туристів поняли, що при раціональності бронировании дійсно можна сэкономить. "Сьогодні те ж тури стоять на 15-20% дороже, ніж вчора", - приводить приклад Валерій Паренчук. У них більше агентів, а відповідно їхніми клієнтами, розуміється, що вони готуються до іпотеки. Зате вполне можна "досидіти" до массових "стопів" в готель. На цей момент обертається увагу Віктор Марченко. Свою роль також грає безвіз і відносна стабільність на ринку: немає резких валютних колебань. Люди вважають, що навіть якщо переїдуть, то через день ви втратите таку кількість ", - додає Володимир Швец.

Пропонуємо такі ситуації з ранньою бронированием, по колишнім прихильникам, що утворилися в минулому році: туристів увірували, що на ряді масових напрямків дійсно не спостерігалося масштабного "горіння". Найбільш важливим є те, що з першого разу, коли це буде зрозуміло. Те ж саме, що належить до популярності турів в цій страні, скоріше за все, сказала ситуація з прекрасним роботою "Оазис Тревел" і зачастую - більш високою ціною по порівнянню з іншими летніми напрямками.

Источник: https://mastertura.com.ua/index/viewnew/9421