Українська Русский English
Відпочинок в УкраїніСтатті для туристів

Продукти, які заборонені в різних країнах світу

2019-05-21 | переглядів: 293

Вирушаючи в іншу країну, добре б дізнатися всі місцеві закони. З різних причин під забороною там можуть бути цілком нешкідливі продукти - солодощі, м'ясо, риба ...

Причому часто на цілком законних підставах.

наприклад:

У Швеції не можна рекламувати і реалізовувати M & M's з 2016 року. У його логотипі вгадується бренд місцевої марки - Marabou. А вони роблять шоколад тут з 1960 року.

У Сінгапурі годі й шукати булочок з маком. Мак там вважається забороненим продуктом, його не можна навіть ввозити в країну.

На Кубі заборонено купувати і продавати Coca-Cola через довгострокового торгового ембарго США.

В Індії немає «Біг Мак» в класичному виконанні в McDonald's. Улюблені сендвічі там подають з вегетаріанської начинкою, наприклад, з котлетою з картоплі.

У північній частині Іраку з релігійних причин заборонений салат-латук. Мовою місцевих його назва звучить як «хас». Так само там називають і святих.

У Федеративній Республіці Сомалі не можна їсти рибу, як втім, і поєднувати себе узами шлюбу з тими, хто її їсть. Подібні заборони діють і в Ефіопії, на південному сході Єгипту, в Кенії.

У Китаї часник - табу. Вважається, що потрапляючи в організм, він спонукає негідні інстинкти.

В Ізраїлі в стравах складно знайти ожину і малину. Місцеві їх не їдять через страх проковтнути зачаїлися в плодах комах, яких заборонено вживати в їжу.

Нарешті, деякі види газованої з США, включаючи Mountain Dew - табу в окремих країнах Європи. У них є кукурудзяний сироп з фруктозою, а в Євросоюзі вважають, що при виробництві продуктів і напоїв краще обходитися без нього.

http://tourweek.ru/