Українська Русский English
Відпочинок в УкраїніСтатті для туристів

Краньська Гора Словенія

2018-12-04 | переглядів: 381

Краньська Гора є одним з найпопулярніших місць любителів гірськолижного відпочинку не тільки в Словенії, а й в інших країнах світу.

Краньска Краньска

Особливо великою популярністю курорт користується в таких країнах як Італія та Австрія, які розташовані всього в 6 км від курорту.

Звичайно, за своїм рівнем він трохи поступається аналогічним курортам Європи, які знаходяться в сусідніх Європейських країнах. Але завдяки чудовій, неповторною природою, доступними цінами, на гірськолижний курорт Краньска Гора приїжджають досить багато любителів покататися на гірських лижах, особливо багато тут дітей.

А близьку відстань (6 км) до кордонів Австрії і Італії, дозволяє урізноманітнити свій відпочинок відвідавши гірськолижні курорти і цих країн. Правда потрібно врахувати різницю в цінах.

Ідеальне місце для початківців лижників

Гірськолижний курорт Краньска Гора (Kranjska Gora) дуже полюбили початківці лижники і діти, так як тут є не надто високі і досить безпечні схили і добре підготовлені траси.

Сам курорт розташований на висоті в 810 метрів над рівнем моря. Чисельність населення містечка складає близько 1600 чоловік.

Городок повністю облаштований для відпочинку. Тут можна нарахувати близько 20 різних ресторанів і барів, близько 8 готелів різного рівня.

Є критий спортивний центр, каток, критий тенісний корт і навіть басейн.

Так само є сноуборд парк і траса для катання на санках.

Тому, якщо Вам набридне кататися на гірських лижа, у Вас все одно залишиться ще купа варіантів, як з користю для себе провести час.

Кількість центрів катання

Це підкорити, Планіца і безпосередньо Краньська Гора

Траси добре обладнані і велика їх частина має освячення, яке працює кожен день з 19.00 до 22.00.

Загальна протяжність гірськолижних трас становить 20 км, а для любителів бігових лиж обладнано близько 40 км маршрутів.

підйомники

На курорті встановлено 20 підйомників, пропускна здатність яких дозволяє повністю віддати себе катання на гірських лижах, а не стояння в чергах, навіть в пік сезону.

Класифікація маршрутів за ступенем складності

20 км гірськолижних маршрутів поділяються на спуски різної складності.

Для любителів і початківців лижників - 10 км, для лижників середнього рівня підготовки - 8 км, і для лижників профі всього 2 км трас.

Але не дивлячись на це на курорті щороку проводяться міжнародні змагання з гірськолижного спорту та проводяться вони на досить високому рівні.

А якщо врахувати те, що в гірськолижному центрі Планіція є один з найбільших в світі лижних трамплінів, на якому щороку проводяться найбільші міжнародні змагання, то не складно зрозуміти, що гірськолижний курорт Краньска Гора має дуже добре розвинуту інфраструктуру, завдяки якій відпочинок тут пройде відмінно і безтурботно.

У містечку Краньська Гора є близько восьми готелів від 3 - х до 4 - х зіркових, в яких можна завжди зупиниться, за винятком того часу, коли проходять міжнародні змагання.

Як дістатися

Найкраще відповідає вашим потребам, через міжнародний аеропорт Любляни.

З аеропорту до курорту всього 84 км, це десь близько 1 години їзди.

Так само є й інший маршрут через Австрію.

Аеропорт Зальцбург знаходиться в 210 км від курорту Краньска Гора, а це близько 3 годин їзди.

Підбивши підсумок, можна сказати що гірськолижний курорт Словенії Краньска Гора досить цікаве місце для зимового відпочинку.

Джерело: інтернет