Українська Русский English
Відпочинок в УкраїніСтатті для туристів

Джаз Без

2018-11-25 | переглядів: 373

У першій половині грудня 2018 роки (6 грудня 2018 р - 17 січень 2018 г.) у Львові відбудеться XVIII міжнародний фестиваль Jazz Bez.

Львівський Jazz Bez (Джаз Без) - один з найвідоміших і найбільш тривалих джазових фестивалів України, який не тільки зумів успішно прожити більше 15 років, але і якому вдається кожного разу збільшувати аудиторію, запрошувати титулованих виконавців з цілого світу та приєднувати до джазового руху нові міста.

Почавшись у 2000 році з виступів кількох джазових колективів у Львові та Перемишлі, тепер Jazz Bez поширився на культурні центри України та Польщі, в ньому беруть участь виконавці з багатьох країн. Київ і Варшава, Харків і Познань, Рівне та Білосток ... але серцем Jazz Bez став Львів: місто, де збираються джазмени, щоб потім роз'їхатися з концертами по всіх інших локаціях фестивалю.

18-й Jazz Bez об'єднає навколо джазу Львів, Київ, Харків, Суми, Івано-Франківськ, Одесу, Тернопіль, Рівне, Луцьк, Ужгород, Маріуполь, Бердичів, Дрогобич, Краматорськ, а також польські Вроцлав, Перемишль, Люблін, Білосток і Новиці .

У "Місті лева" джаз грають в міській філармонії, а вечірні джем-сейшени проходять за традицією в галереї "Дзига" на Вірменській вулиці. Крім виступів під час фестивалю також проходять майстер-класи та ціла наукова конференція, присвячена, само собою, джазу.

Цього року у фестивалі Jazz Bez 2018 візьмуть участь наступні проекти:

Antonio Flinta Quartet (Італія)

David Helbock's Random (Австрія)

Silhouette and Vinx (США-Угорщина)

Jonas Cambien Trio (Норвегія-Бельгія)

Ark Ovrutski New York Quartet feat. Benny Benack (США)

Leléka (Німеччина-Польща-Україна)

Spiritual Leftovers feat. Manu Domergue (Польща-Франція-Україна)

Logan Richardson Blues People (США)

Aleksandra Kutrzepa Quartet (Польща)

Dima Bondarev Quartet (Німеччина-Україна)

O. N. E. Quintet (Польща)

Belweder Quintet (Україна)

Maciej Strzelczyk Trio feat. Aga Zamirska "(Польща)

Аndrij Pokaz Trio (Україна)

Vadym Bessarab Trio (Україна)

Oleksij Petukhov Trio (Україна)

KOTY PAPIEZA (Польща)

Також в рамках фестивалю відомий вчений, джаз-музикант і методист Роберт Е. Столофф (Bob Stoloff) (США) подарує майстер-класи в Києві, Львові та Харкові, а також візьме участь в конференції у Львові.

Вартість квитків: від 400 до 1000 грн