Українська Русский English
Відпочинок в УкраїніСтатті для туристів

Фестиваль "Холодний Яр"

2019-07-03 | переглядів: 3944

Фестиваль "Холодний Яр" кличе на малу батьківщину Богдана Хмельницького. У селі Суботів Чигиринського району Черкаської області, на малій батьківщині Богдана Хмельницького, 5-7 липня відбудеться масштабний всеукраїнський фестиваль нескореної Nаціі "Холодний Яр".

Як повідомили в Українському інституті національної пам'яті, локація фестивалю розгорнеться неподалік Іллінської церкви, зображеної на зворотному боці купюри номіналом 5 гривень.

У програмі фестивалю - музична і гутірковая сцени, літературне наступ, подорожі по "Холодному яру", спортивні змагання, дитячий майданчик, ярмарки та майстер-класи від майстрів, лекції з історії та висвітлення тематичних історичних виставок.

Зокрема, в гутірки візьме участь глава Українського інституту національної пам'яті, дослідник історії визвольного руху Володимир В'ятрович з лекцією "Відновлення національної пам'яті. Що зроблено за п'ять років і як це зберегти".

В рамках фестивалю також відбудуться турнір зі стрільби ім. Мирослава Думки "Мисливця", майстер-класи для дітей з козацьким бойовим мистецтвам, показ фільму "Позивний" Бандерас ".

Для відвідувачів передбачено наметове містечко.

З детальною програмою заходу можна ознайомитися за посиланням. https://www.facebook.com/kholodnyjyar/posts/1294900667358409

Джерело: https://www.ukrinform.ru