Українська Русский English
Відпочинок в УкраїніСтатті для туристів

Англомовний путівник по Карпатах

2019-03-16 | переглядів: 264

Команда проекту Made in Ukraine представила англомовний кишеньковий путівник по відомим і маловідомим місцях Карпат.

Про це Укрінформу повідомила засновниця проекту Made in Ukraine і співавтор путівника The Carpathians Travel Guide Юлія Савостіна.

"Це повний гід по всьому місцями наших мальовничих Карпатських гір, який містить ще багато маршрутів до місць" сили "і інших цікавих місцин, які звичайному туристу вкрай складно знайти", - розповіла Савостіна.

За її словами, після успіху книги "Made in Ukraine: КУПУЙ, смакуй, Мандри", яка розійшлася тиражем в 7 тисяч примірників на рік і була представлена ​​на книжковому ярмарку у Франкфурті і China International Expo, команда проекту задумалася над створенням нового продукту, щоб ще більше зацікавити іноземців подорожувати по місцях України.

Зокрема, як повідомила Савостіна, багато іноземців запитували, чи не буде кишенькового варіанту цієї книги, адже подорожувати з нею не дуже зручно. І тоді засновниця проекту Made in Ukraine вирішила, що треба створити путівник в кишеньковому варіанті.

"В кінці кожного розділу ви знайдете докладні маршрути, розроблені нашим співавтором - засновницею проекту" Знайдено в Україні "travel-журналісткою Лалою Тарапакіною", - додала вона.

Путівник The Carpathians Travel Guide також містить багато українських легенд, описує красиві місця для фото і призводить всі відомості, які можуть знадобитися туристу: номера термінових служб, перелік державних свят і корисні сайти для планування подорожі.

Тематично він ділиться на регіони: Львівський, Івано-Франківський, Чернівецький і Закарпатті.

https://www.ukrinform.ru