Українська Русский English
Отдых в УкраинеНовости туризма

КАСКО — ідеальний захист власного авто

15.02.2022 15:30 | просмотров: 521

Кожен водій хоче якомога надійніше захистити своє авто. В сучасних умовах зробити це буває доволі важко — цьому не сприяють погана якість доріг, непередбачувана поведінка на дорогах інших учасників дорожнього руху, раптові обставини. Тому краще за все придбати страховий поліс КАСКО. Це добровільний вид страхування, який може максимально захистити інтереси власників транспортних засобів. Він зможе запобігти несподіваним фінансовим втратам, якщо автомобіль отримає пошкодження, потрапивши в аварію, у стихійне лихо, під протиправні дії третіх осіб, при викраденні, тотальному знищенні. Навіть якщо власник такої страховки стане винуватцем ДТП, йому все одно нарахують компенсацію.

pIJIPAm4c2jvnGfDZ6Gmlrai0u02hIc0edllXx52-C5Qm2tav0kUtdPvhbpMYF3zWNSO4GDPTs8T1A8D0-qXFOAkULFe1wiv8HQMzNlJWBtBIK5pRAFQi0-Rsufr4Awf2HlFpwdk

Як формується ціна поліса

На відміну від того ж ОСЦПВ, ціна на повне КАСКО в різних компаніях буде відрізнятися. Це пов’язано з тим, що на цей вид страхування компанії мають право встановлювати власні тарифи. Водночас існують загальні фактори, що впливають на вартість договору:

 • дані про статистику викрадення автомобілів такої ж марки, як і та, що страхується;
 • ринкова вартість запчастин та робіт на СТО;
 • рік випуску автомобіля, його оцінна вартість, об’єм двигуна;
 • вік водія(-їв), стаж їзди без аварій;
 • наявність додаткових послуг;
 • тип встановленої сигналізації;
 • місце зберігання машини вночі;
 • наявність франшизи.

Деякі компанії для залучення клієнтів роблять для них знижки, а водії вже обирають кращі варіанти.

Що нового з’явилося в КАСКО

Сьогодні провідні страхові компанії пропонують різні пакети КАСКО. Щобільше, водій сам може формувати свою страховку, включаючи до неї тільки найбільш вірогідні, на його думку, страхові випадки. СК VUSO пропонує такі варіанти програм:

 • «Базовий», що включає виплату компенсації при викраденні, повному знищенні або попаданні в ДТП з двома учасниками;
 • «Антистрес». До нього включені попередні страхові випадки, а також додана виплата у разі випадкових пошкоджень автомобіля;
 • «Преміум». До всіх попередніх випадків додаються виплати за моральні збитки, страхування водія від нещасного випадку, повний технічний супровід.

Слід врахувати, що вартість страховки буде залежати від кількості ризиків. Чим їх більше, тим вищою буде ціна. Якщо водій впевнений, що деякі з них ніколи не настануть, можна скоротити їх загальну кількість.

nzf3yBtgMi0bPUSl7i3oyade6ARw7Js9XKk1Z5OPIP-Ei5qXNojTIlI9yqVqLkn62eNsZYeMvRMIs6jq_Bq6mIfQHoJJJki1qYD2m_zuKM01BR4_Vzt6ZWv3UME_382oV6-AHXzl

Технічна підтримка як приємний бонус до КАСКО

Покращуючи свій сервіс, страхові компанії пропонують своїм клієнтам різні додаткові послуги. Наприклад, в страховій компанії VUSO, купуючи пакет «Преміум», клієнт підключається до програми PREMIUM ASSISTANCE, яка дозволяє йому за необхідності скористатися послугами безплатного евакуатора з місця ДТП, заміни пошкоджених коліс, доставлення пального, компенсації вартості квитків при поверненні додому автобусом або потягом, оплати проживання в готелі. Окрім того, власник застрахованого авто отримує автомобіль напрокат на той час, поки його власний будуть ремонтувати.

Надійність компанії — важливий компонент успіху

Купівля страхового поліса КАСКО тільки тоді буде мати сенс, якщо це було зроблено в надійній страховій компанії. СК VUSO вже понад 20 років працює на ринку України і має понад 30 філіалів по всій країні. Організації вдалося досягти дуже гарного результату — 80% її клієнтів отримують виплати по КАСКО протягом 7 днів після настання страхового випадку. Причому нараховують компенсацію навіть без довідки з поліції про ДТП. Інформацію про те, що відбулося, можна передати за допомогою месенджера або іншим зручним способом. Служба підтримки відповідає практично через декілька секунд після виклику. Саме завдяки роботі таких страхових компаній, як VUSO, українські водії можуть не хвилюватися за своє авто — воно під надійним захистом.

Читайте также

Экстра ремонт iPhone 12 Mini по выгодной цене Читать полностью

Only women: краща фемінна проза сучасності Читать полностью

Only women: краща фемінна проза сучасності Читать полностью

Як купити газовий балон і зберігати його Читать полностью

Как застраховать свой автомобиль: советы и рекомендации Читать полностью