Українська Русский English
Отдых в УкраинеНовости туризма

Гібридні сонячні інвертори: плюси та мінуси, які потрібно знати перед покупкою

27.01.2022 16:49 | просмотров: 930

Сучасні технології змінюють підходи до використання енергії як у промисловості, так і в побуті. Однак новим користувачам може бути складно зрозуміти як працюють деякі пристрої, і гібридний сонячний інвертор не є винятком. Як видно з назви, такий інвертор поєднує в собі декілька функцій. Він поєднує сонячні панелі з акумулятором та мережею для ефективного накопичення та використання електроенергії.

61edf400c164e.jpeg

Інвертор є одним із ключових компонентів автономної сонячної енергетичної системи, який перетворює постійний струм, що виробляється сонячними панелями, у змінний струм для побутової техніки. Встановлення сонячних панелей зі звичайним інвертором вимагає певного пристрою для перетворення змінного струму в постійний, і навпаки. Однак система з гібридним інвертором не потребує жодних удосконалень. Залежно від технічних характеристик та функцій, гібридні сонячні інвертори можна розділити на чотири типи:

1. Базові гібридні інвертори;

2. Багаторежимні гібридні інвертори з резервним акумулятором;

3. Універсальні гібридні системи накопичення енергії;

4. Автономні гібридні системи.

Наведена вище класифікація може допомогти користувачам визначити найкращий варіант для їхніх домогосподарств. Однак перед тим, як вибрати певний інвертор, рекомендується оцінити ваші можливості акумулювання та споживання енергії.

Переваги гібридних інверторів

Серед основних переваг гібридного сонячного інвертора виділяють такі:

Постійне живлення

Гібридна сонячна енергетична система за допомогою акумуляторних батарей, підключених до інвертора, забезпечує безперебійне живлення. У разі відключення електроенергії акумулятори функціонують як інвертор і забезпечують резерв. Цікаво, що деякі гібридні інвертори на сайті https://www.solargarden.com.ua/product-category/gibrydni-invertory/ не потребують акумуляторів.

61edf3e4d2ad1.jpeg

Оптимальне використання відновлюваних ресурсів

Акумулятори, підключені до гібридної системи дають можливість максимально акумулювати енергію в яскраві сонячні дні. Отже, така система забезпечує оптимальний перерозподіл електроенергії накопиченої в сонячні дні на використання в похмуру погоду.

Не потребує додаткового обслуговування

Гібридний сонячний інвертор — це пристрій, який не потребує частого обслуговування, особливо в порівнянні з традиційними джерелами енергії. Оскільки паливо не використовується, пристрій функціонує автономно з мінімальним втручанням людини.

Читайте также

Экстра ремонт iPhone 12 Mini по выгодной цене Читать полностью

Only women: краща фемінна проза сучасності Читать полностью

Only women: краща фемінна проза сучасності Читать полностью

Як купити газовий балон і зберігати його Читать полностью

Как застраховать свой автомобиль: советы и рекомендации Читать полностью