Українська Русский English
Отдых в УкраинеНовости туризма

Біопсія – що треба знати й де пройти в Ужгороді

01.06.2021 20:22 | просмотров: 1168

Сучасні медичні технології дозволяють проводити точну та інформативну діагностику й виявляти хвороби на ранніх стадіях. Одним з таких методів є біопсія. Це процедура, під час якої лікар бере фрагменти тканин для подальшого гістологічного дослідження. Методика дозволяє діагностувати різні новоутворення, виявляти їхній тип, морфологію, наявність атипових клітин. За допомогою біопсії обстежують пухлини шкіри та внутрішніх органів.

Клініка Біляка на Закарпатті пропонує пройти обстеження методом біопсії. Тут використовується сучасне обладнання та щадні методики забору біоматеріалу. Це дозволяє проводити ретельну діагностику з максимальним комфортом для пацієнта.

pFH1FFS3mQFQ0wy3Dpc1rGMT3rZ82HH7wpSUelB9P3U5XnlwEVha1KnsLU4O0oIpo_39ibnb1mzesUO5uOE269G5VoVJhNmHO_Xp1EmjlweEiFkX36eQegQX3qLU5SrOguGpRsEo

Кому й навіщо призначають біопсію

Основне показання для цієї процедури – пухлинні процеси. Її призначають, щоб дослідити новоутворення:

 • шкіри;
 • черевної порожнини;
 • грудної клітини;
 • сечовивідної системи;
 • статевих органів;
 • кишечнику;
 • лімфовузлів.

Хірург за допомогою спеціального обладнання бере фрагмент тканин пухлини. Це робиться для тощо, щоб зрозуміти, з чого сформовано новоутворення, та чи є ризик його переродження у ракову пухлину. Є багато випадків, коли біопсія на ранній стадії злоякісного процесу допомагає врятувати людині життя. Адже чим раніше ця хвороба виявлена – тим вищі шанси на успішне лікування.

Методи проведення біопсії

У Клініці Біляка у м. Ужгород роблять ставку на малотравматичні методи діагностики та оперування. Залежно від локалізації пухлини, лікар може обрати один з методів проведення біопсії:

 • Поверхнева – проводиться, коли новоутворення знаходиться у вільному доступі, наприклад, на шкірі або у підшкірному прошарку. Лікар просто бере фрагменти тканин за допомогою спеціального інструменту.
 • Ендоскопічна – доступ до органів, уражених пухлиною, проводиться через природні отвори: уретру, піхву тощо.
 • Лапароскопічна – хірург робить невеличкій отвір у передній черевній стінці та вводить через нього інструмент. Це дозволяє детально оглядати пухлини внутрішніх органів, брати їх фрагменти на біопсію, а за потреби – відразу ж проводити операції з видалення.

GMXH2uYoXI2sbkHNkErXsxhXpRL7Ko0ad6CXeudQViUj210ZEB4FZR3AhYe4H6CX5jP38SYc_PO56-uA6-vRK9WeC7FRIiWYtwP8KM9NMAvo6xwOfX1aj3-Bt5JS-kjb7x5o1ndl

Раніше біопсію новоутворень внутрішніх органів проводили методом класичної порожнинної операції. Тобто, хірург робив великий розріз у черевній стінці, брав фрагменти тканин та накладав шви. Після цього пацієнтові доводилося довго відновлюватися. До того ж, він втрачав дорогоцінний час. Адже якщо гістологічний аналіз виявляв, що потрібна лікувальна операція, доводилося чекати, доки загоються рани від попереднього втручання. Сьогодні ж, завдяки лапароскопії та інших щадним методикам, можна провести лікувальну операцію, як тільки будуть готові результати гістології.

Переваги біопсії у Клініці Біляка

Загалом до плюсів біопсії відносять її високу інформативність, точність та мінімальну травматичність. Якщо людина робить цю процедуру у Клініці Біляка, до цього списку додається ще низка важливих переваг:

 • Можливість одночасно оцінити стан органів та взяти біоматеріал – перед біопсією хірург оглядаю робоче поле спеціальним обладнанням з багатократним збільшенням.
 • Відсутність великої крововтрати – процедур проводиться без розрізів, з доступом через проколи або природні отвори.
 • Акуратність – хірурги клініки прицільно беруть фрагменти тканин, не пошкоджуючи здорові структури органів, м’язи та шкіру.
 • Універсальність – методика дозволяє досліджувати пухлини будь-яких органів та підходить для діагностики різних новоутворень, у тому числі й у складнодоступних місцях.
 • Швидке відновлення – поверхневі та ендоскопічні біопсії проводять в амбулаторному режимі. При лапароскопічному втручанні вже через 3-4 години після процедури пацієнту можна вставати. Додому його виписують того ж або наступного дня.

Окрім того, до проведення процедури у клініці підходять дуже відповідально. Перш ніж призначити процедуру, лікарі збирають анамнез пацієнта, проводять необхідні обстеження. Це необхідно для того, щоб виявити, чи нема в нього протипоказань.

Пройти обстеження у клініці можна за адресою: с. Минай, вул. Коротка, 1а. Це лише у 15-20 хвилинах їзди від вокзалу м. Ужгород. Записатися на консультацію можна за номером: +38 (099) 100-10-03.

Читайте также

Экстра ремонт iPhone 12 Mini по выгодной цене Читать полностью

Only women: краща фемінна проза сучасності Читать полностью

Only women: краща фемінна проза сучасності Читать полностью

Як купити газовий балон і зберігати його Читать полностью

Как застраховать свой автомобиль: советы и рекомендации Читать полностью